Joey napisał(a):hmm a mnie tam to już rybka co tam w tych skokach .. nie żeby coś ale troche monotonne są ..

Stavro napisał(a):Roman napisał(a):Hannawald został komentatorem
podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo
w czym![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
chyba nie w skokach...
![]()

Viking K-g napisał(a):qrczak napisał(a):Stavro napisał(a):Roman napisał(a):Hannawald został komentatorem
podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo
w czym![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
chyba nie w skokach...
![]()
Czemu nie w skokach![]()
Jak Małysza wyrzucą z drużyny to mamy szansę. No i oczywiście jak będą dawać medale ekipie która najmniej skoczy.
... i taka jest właśnie "nasza" mentalność. Jak zdobywał medale to wszyscy go cenili, a dziś się naśmiewacie
Facet przez trzy lata był jedynym sportowcem w Polsce, który podnosił na duchu wizerunek "POLSKIEGO SPORTU"
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości