pierdy są przydatne, bo życie ułatwiają. też mógłbym zwykłe phpBB instalnąć, albo walnąć na fora.pl (o czym na początku myślałem), ale tego typu rzeczy są niezdatne do rozbudowy... a zbędne pierdy zawsze można wyłączyć
nie krytykuję, przedstawiam swoje racje.
nie wiem i tak na jaką cholere drugie forum gromka, ale ok, róbta co chceta, jak mówi Owsiak.

Tylko forum o wszystkim to pamiętaj że forum o niczym

,
.