Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cichy » sobota, 10 gru 2005, 09:33

WZT napisał(a):
Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.


a moze ty wrzucisz? he :>????

ale to jest bardzo dobry pomysl. no przyznaj sie WZT, ze tez chcialbys zobaczyc nowe foto Natalii , to uczta dla oczu :P :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez report5 » sobota, 10 gru 2005, 09:37

report5 napisał(a):Fido - to Ty :)) ?
- poznaję -
report5
 

Postprzez stary_zgred » sobota, 10 gru 2005, 10:37

Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.

Ej! Nie sądziłem, że Ty też znajdujesz przyjemność w patrzeniu na piękne dziewczyny. Hyyyyyyhhhyhhhyyy... Tylko proszę, nie dopatruj się w moim poście żadnych podtekstów. :))
Avatar użytkownika
stary_zgred
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): wtorek, 24 sie 2004, 13:29

Postprzez Vin » sobota, 10 gru 2005, 11:56

stary_zgred napisał(a):
Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.

Ej! Nie sądziłem, że Ty też znajdujesz przyjemność w patrzeniu na piękne dziewczyny. Hyyyyyyhhhyhhhyyy... Tylko proszę, nie dopatruj się w moim poście żadnych podtekstów. :))


Lubię piekne widoki. Patrzenie na piękne dziewczyny, konie w galopie, statki na morzu itp jest bardzo przyjemnym zajęciem. :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 13:23

przestan WZT, Vincente widocznie kręcą dziewczyny z .jpg w imieniu :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 10 gru 2005, 13:24

WZT napisał(a):
Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.


a moze ty wrzucisz? he :>????

Właśnie, jakieś ładne "swoje" zdjęcie możesz zawsze wrzucić... (jak FIDO) :D
I faktycznie: Natalia, masz jeszcze jakieś swoje fotki? :?:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 17:56

WZT napisał(a):
McCool napisał(a):przestan WZT, Vincente widocznie kręcą dziewczyny z .jpg w imieniu :D


gdybys ie przynajmniej pokazywla na zlotach to bym nie marudzil.... a tu nic tyle postow tyle awantur a ni zdjecia ani pokazania sie na zlocie....

najlepiej zrobić kolejny zlot i sprawdzić czy także tym razem Vincenta się na nim nie pojawi :P może chce zadośćuczynić swoje winy i tym razem przybędzie :D :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Tisaja » sobota, 10 gru 2005, 19:11

Vincenta
Lubię piekne widoki. Patrzenie na piękne dziewczyny, konie w galopie, statki na morzu itp jest bardzo przyjemnym zajęciem.
Yhm.... a Baśka miała fajny biust.... :lol: I tu polecam link ,który wkleił FiDo......Damska wersja Baśki...słucham tego z satysfakcją w aucie :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cichy » sobota, 10 gru 2005, 23:21

WZT napisał(a):
cichy napisał(a):
WZT napisał(a):
Vincenta napisał(a):Natalia W. please wrzucić jakieś nowe foto.


a moze ty wrzucisz? he :>????

ale to jest bardzo dobry pomysl. no przyznaj sie WZT, ze tez chcialbys zobaczyc nowe foto Natalii , to uczta dla oczu :P :twisted: :twisted: :twisted:


wole w realu patrzec na dziewczyny-niedosc ze jest i obraz i dzwiek :P:P:P

heheh no nie Ty jeden WuZeTe, ale od przybytku glowa nie boli, no moze czasem na drugi dzien :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Vin » sobota, 10 gru 2005, 23:34

McCool napisał(a):
WZT napisał(a):
McCool napisał(a):przestan WZT, Vincente widocznie kręcą dziewczyny z .jpg w imieniu :D


gdybys ie przynajmniej pokazywla na zlotach to bym nie marudzil.... a tu nic tyle postow tyle awantur a ni zdjecia ani pokazania sie na zlocie....

najlepiej zrobić kolejny zlot i sprawdzić czy także tym razem Vincenta się na nim nie pojawi :P może chce zadośćuczynić swoje winy i tym razem przybędzie :D :twisted:


He he, McDonald kiepska z Ciebie psycholożka. :)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 23:54

a chcieliśmy Ci dac jeszcze jedną szanse...

podpadłaś nam kochaniutka :devil2:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez MarcinR » niedziela, 11 gru 2005, 21:31

Teraz ja :)
Obrazek
Obrazek

:wink: nudzilo mi sie ....
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości