skorpion napisał(a):jutro chyba Saxofon. Zalezy od moich chęci
myslalem ze jakis generalny remont zrobią tam, ale jak byłem to sie okazało że tylko odrobine zabiegi kosmetyczne zrobili... i dziwnie było jak tam przybyłem: obraz leciał na telewizorze z vivy, a dźwięk z zupełnie innego źródła. wczesniej bylo lepiej pod tym wzgledem.





![mama [smilie=mama.gif]](./images/smilies/mama.gif)
