Stavro napisał(a):musi odejsc... przykro mi ogladac jak Manchester tak fatalnie gra...trzeba sporo zmienic w tym zespole zeby mu przywrocic dawna swietnosc...ale tak czasami bywa...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości