Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez FiDo » sobota, 26 lis 2005, 17:56
WZT napisał(a):FiDo napisał(a):WZT napisał(a):dwa ostanie mi sie bardzo podobaja-sam zdjecia wywolywales?
niestety nie... film byl do goracego procesu, nie mam warunkow
ja kiedys niechcaco kupilem film do zimnego wylowywania-i ziwedzilem cale swoje miaso bo szukalem fotografa co sie tego podejmie i na 15 odwiedzonych studiow fotograficznych 1 facet akaurat mial do tego aparature....
w Lodzi nie ma z tym najmniejszego problemu.. a w Kolobrzegu nie wiem czy w ogole ktos sie zajmuje takimi filmami.. a ze srednimi formatami to juz w ogole kaplica...
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » sobota, 26 lis 2005, 19:40
Pierwsze jest najfajniejsze

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez FiDo » sobota, 26 lis 2005, 22:06
no wlasnie.. zdania sie strasznie podzielone pomiedzy pierwsze a to z kozuchem

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Sato » sobota, 26 lis 2005, 22:17
wooow... super, dawno nie bylo tutaj takich fotek.. to z kożuszkiem rewelka... super stonowane...
ocena 10/10

-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez FiDo » niedziela, 27 lis 2005, 01:25
dzieki

to teraz pora zbierac kase na nastepna sesje
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez kamila » niedziela, 27 lis 2005, 13:16
2 pierwsze są świetne

-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez FiDo » poniedziałek, 28 lis 2005, 01:20
WZT napisał(a):FiDo napisał(a):dzieki

to teraz pora zbierac kase na nastepna sesje
a wlasnie Fido dlaczego robiles analogiem?? A nie cyfrakiem???
Zrobic powiekszenie do takie formatu jakie chcesz i chyba to taniej wychodzi?
to nie jest to samo WZT.. blony zwojowe maja zupelnie inna rozpietosc tonalna niz cyfrowe przetworniki.. dodatkowo przy zastosowaniu strefowego pomiaru swiatla uzyskalem taki efekt na zdjeciu jaki zamierzylem. no i to co napisala Natalia, czyli doswiadczenie

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » środa, 7 gru 2005, 13:51
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » środa, 7 gru 2005, 13:53
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » środa, 7 gru 2005, 13:54
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » środa, 7 gru 2005, 16:59
Mmmm.....fajna imprezka..... Z pokazu ostatnia pani najładniejsza,z drugiej serii zdjęć najfajniejsze jest to z tańczącą parą.... Fajnie

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości