Stavro napisał(a):NataliaW napisał(a):McCool napisał(a):na szczęście Natala to wiele wybaczy, bo inna to już by Cie Stavro znalazła i po pysku walnęła![]()
![]()
![]()
tsiiiii......
a ja sie nie boje...a gust kazdy moze miec rozny...i zadna prowokacja...![]()
![]()
kolega chyba lubi takie bez rączek bez nózek same korpusiki
prawda??
tsiiiii...... ![santa [smilie=santa.gif]](./images/smilies/santa.gif)



