Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » wtorek, 6 gru 2005, 18:17

MarcinR napisał(a):
..zeby chociaz ta dziewczyna byla ladna...na tym zdjeciu.



:!:
ktore pietro dzisiaj zaliczyłes ?? :P


a co sie tak oburzasz to Twoja milosc :?: :?:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez MarcinR » wtorek, 6 gru 2005, 18:18

Stavro napisał(a):
MarcinR napisał(a):
..zeby chociaz ta dziewczyna byla ladna...na tym zdjeciu.



:!:
ktore pietro dzisiaj zaliczyłes ?? :P


a co sie tak oburzasz to Twoja milosc :?: :?:


nie
ale publicznie sie nie zgodze z tym zdaniem ktorej wyzej napisałes
:P
MarcinR
 

Postprzez Stavro » wtorek, 6 gru 2005, 18:20

MarcinR napisał(a):
Stavro napisał(a):
MarcinR napisał(a):
..zeby chociaz ta dziewczyna byla ladna...na tym zdjeciu.



:!:
ktore pietro dzisiaj zaliczyłes ?? :P


a co sie tak oburzasz to Twoja milosc :?: :?:


nie
ale publicznie sie nie zgodze z tym zdaniem ktorej wyzej napisałes
:P


i dobrze...ludzie maja rozne gusta...jakby mieli takie same zycie byloby nudne :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Vin » wtorek, 6 gru 2005, 19:01

Marna prowokacja Stavro.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez MarcinR » wtorek, 6 gru 2005, 19:30

NataliaW napisał(a):dzieki Marcin :beer: :przytul:




no problem :przytul:
MarcinR
 

Postprzez McCool » wtorek, 6 gru 2005, 21:24

na szczęście Natala to wiele wybaczy, bo inna to już by Cie Stavro znalazła i po pysku walnęła :P :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Stavro » wtorek, 6 gru 2005, 22:29

NataliaW napisał(a):
McCool napisał(a):na szczęście Natala to wiele wybaczy, bo inna to już by Cie Stavro znalazła i po pysku walnęła :P :twisted: :twisted: :twisted:


:glupek: tsiiiii...... [smilie=santa.gif]



a ja sie nie boje...a gust kazdy moze miec rozny...i zadna prowokacja... :lol: :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Henry_Chinaski » wtorek, 6 gru 2005, 22:49

Stavro napisał(a):a czym wy sie tak podniecacie...jakims zdjeciem??...zeby chociaz ta dziewczyna byla ladna...na tym zdjeciu...


No co ty. Nie podoba ci sie najladniejsza dziewoja na forum, nie liczac mojej zony oczywiscie. (Kochanie, ja wcale tych zdjec nie widzialem, chlopaki tylko cos tam mowili ze sa.. ale jak tu wchodze to od razu oczy zamyka :wink: ) Stavro, widac bede musial na wszelki wypadek trzymac sie plecami blisko scian w twoim towarzystwie :lol: :wink:
Henry_Chinaski
 

Postprzez HO!HO! » wtorek, 6 gru 2005, 23:06

Tatuaż niezły. W kazach zrobi furorę. Tylko musi jeszcze do tego dojść bluzeczka z wycięciem po pępek.
HO!HO!
 

Postprzez McCool » wtorek, 6 gru 2005, 23:20

Henry_Chinaski napisał(a):Nie podoba ci sie najladniejsza dziewoja na forum (...)

chłopak dobrze mówi, polać mu :P :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez agentWomen » wtorek, 6 gru 2005, 23:46

HO!HO! napisał(a):Tatuaż niezły. W kazach zrobi furorę. Tylko musi jeszcze do tego dojść bluzeczka z wycięciem po pępek.


Przykro mi nie bywam w Kazach :P
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez McCool » wtorek, 6 gru 2005, 23:51

NataliaW napisał(a):zdjęcia na których się uśmiecham można policzyć na palcach jednej ręki.... ale co by nie było, że gbur jestem to przedstawiam dowód, ze potrafie się uśmiechać...ha...

Obrazek

no ale to było dawno temu i nie prawda teraz jest szaro i dresowo....jak się dorwe do aparatu współlokatrora to się pokaże.... :wink:

Natala, jak masz te fote w wyższej rozdziałce to podrzuć wujkowi na maila. Wrzuce sobie na logo startowe zamiast windowsa albo na pulpit :D

[smilie=mbounce.gif] [smilie=mbounce.gif] [smilie=mbounce.gif]
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości