Budyń: a jak kto wyglądam?
McCool:

Ja też mam zdjęcie ze świeżym tatuażem.......ale jest w miejscu......hmm...."nie na pokaz"
No i nie ma takich gabarytów jak Twój......takiego bym nigdy nie zrobiła.....ale jest niezły.TISAJA napisał(a): No i nie ma takich gabarytów jak Twój......takiego bym nigdy nie zrobiła.....ale jest niezły.

Bruno napisał(a):agentWomen napisał(a):Dzieło mojego najdroższego brata
Czyzbys miala "tanszego"???
dlatego najdroższy memu sercu 
Owee napisał(a):spora dziara - parę "ładnych" setek jak nic - no i na kręgosłupie - a więc przy kości więc musiało trochę boleć
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości