studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kazió » sobota, 26 lis 2005, 02:13

a bana dostalem na siec, w akademiku :)

"Komputer kazol został *odcięty* od usług sieciowych przez Zespół Administratorów SKOS PG.
Początek odcięcia: 2005-11-24 12:28:45
Koniec odcięcia: 2005-12-24
Forma odcięcia: Wszystko
Powód odcięcia:
Udostępnianie pirackich kopii filmów w sieciach P2P. Skarga z Lions Gate Films. "

beka :roll:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Suzy » środa, 30 lis 2005, 23:02

... a więc wreszcie dotrałam na uczelnię ... co prawda tym razem tylko do uczelnianego baru ale już byłam bliżej niż ostatnio ... trafiłam do Torunia :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Peny » czwartek, 1 gru 2005, 19:33

Po zaliczeniu ze statystyki :D hyhy kolejna pozytywna ocena do indeksu :D Jupi!
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez .Y. » piątek, 2 gru 2005, 21:50

A ja dzis zaliczylam 'informatyke' na 5 :D

Tylko jakie to sa czcionki szeryfowe?
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez Peny » piątek, 2 gru 2005, 23:23

.Y. napisał(a):A ja dzis zaliczylam 'informatyke' na 5 :D

Tylko jakie to sa czcionki szeryfowe?

qjon :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez qrczak » piątek, 2 gru 2005, 23:47

Jutro wyjazd do Gryfic, chwila ściemniania i mam nadzieję, że pierwszy semestr magisterki będzie pchnięty.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » sobota, 3 gru 2005, 02:34

.Y. napisał(a):A ja dzis zaliczylam 'informatyke' na 5 :D

Tylko jakie to sa czcionki szeryfowe?


czcionki szeryfowe to te wykonczone szeryfami :P a tak na powaznie, ta pierwsza to szeryfowa:

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cichy » sobota, 3 gru 2005, 08:51

FiDo napisał(a):
.Y. napisał(a):A ja dzis zaliczylam 'informatyke' na 5 :D

Tylko jakie to sa czcionki szeryfowe?


czcionki szeryfowe to te wykonczone szeryfami :P a tak na powaznie, ta pierwsza to szeryfowa:

najprosciej to taka czcionka z ozdobnikami
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez FiDo » sobota, 3 gru 2005, 13:02

cichy napisał(a):
FiDo napisał(a):
.Y. napisał(a):A ja dzis zaliczylam 'informatyke' na 5 :D

Tylko jakie to sa czcionki szeryfowe?


czcionki szeryfowe to te wykonczone szeryfami :P a tak na powaznie, ta pierwsza to szeryfowa:

najprosciej to taka czcionka z ozdobnikami


no nie wiem czy najprosciej, bo nie tylko szeryfami sa ozdabiane czcionki :wink:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Nemo » piątek, 16 gru 2005, 19:07

Jeszcze tylko 3 prace i bedzie luzniej! W domku bede w czwartek wieczorem! szkoda tylko ze zajecia zaczynaja sie 2 stycznia( nie bedzie mnie na nich z wiadomych wzgledoow! :lol: :drunk: )Pozdro All!! :lol: :lol:
moze jakies spotkanko??? :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kazió » piątek, 16 gru 2005, 20:44

ta sesja (zimowa) troche sie przeciaga :) egzamin z wydymaly 15 stycznia ,heh ,zeby bylo smiesznie, za 2 pkt-y
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kazió » piątek, 16 gru 2005, 20:44

kazió napisał(a):ta sesja (zimowa) troche sie przeciaga :) egzamin z wydymaly 15 stycznia ,heh ,zeby bylo smiesznie, za 2 pkt-y


letnia ma sie rozumiec
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości