WZT napisał(a):Stavro napisał(a):a mi ciagle chce sie spac...kto zna dobry sposob na przebudzenie(poza lodowatym prysznicem)...i mocna kawa...tez nie dziala...
zjedz tabliczke czekolady-mi pomaga ew. koli sie napij
juz wole duze ilosci miodu dziala podobnie a zdrowsze...moze pojde sie wykapac w morzu...powinienem sie chyba obudzic wtedy..



na tej plazy


