Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 21:45

NataliaW napisał(a):dobra ostatnia szansa....jak to zyczenie nie zadziała...to juz sie nie bawie....

Chce być jutro komuś potrzebna.....da się zrobić?


Mozesz być i dzisiaj ..... potrafisz wytłumaczyć statystyke :wink:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 21:48

NataliaW napisał(a):
yy....szczerze nie bardzo.... :wstyd:


hmmmm... nie przejmoj sie ja też :wink:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 21:54

NataliaW napisał(a):dobra ostatnia szansa....jak to zyczenie nie zadziała...to juz sie nie bawie....

Chce być jutro komuś potrzebna.....da się zrobić?


tak,

załatwione - patrz uważnie i podążaj śladem biłego królika - raczej białego ptaka.. jakies mewy wokół Ciebie... mieszkasz gdzieś wysoko ? widujesz je ? skąd te ptaki...no nie wiem -- coś przy okazji tych ptaków spotka cię miłego tak mysle.......................................................................... bbbbbbbaaaaarrrrddddzzzzzoooo pppoooottttrrrrzzzzzeeeebbbbbnnnnnaaaa :)))
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 1 gru 2005, 21:55

NataliaW napisał(a):dobra ostatnia szansa....jak to zyczenie nie zadziała...to juz sie nie bawie....

Chce być jutro komuś potrzebna.....da się zrobić?

Mi możesz być zawsze potrzebna, nawet w myślach... :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » piątek, 2 gru 2005, 01:09

no.................... koniec dyżuru
report5
 

Postprzez kamila » piątek, 2 gru 2005, 17:24

repciu jesteś Wielki, hyhy :prosze:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » piątek, 2 gru 2005, 18:25

to tylko "słowa słowa słowa..."
report5
 

Postprzez SAVARY » sobota, 3 gru 2005, 19:00

report5 napisał(a):
SAVARY napisał(a):A ja poprosze o gorące lato w grudniu!




Jedynym warunkiem jest, by traktować je z zupełną powagą. Uwaga! Żarty i wpisy próbne, nie zyskają mocy a w szczególnych wypadkach, mogą zwrócić się przeciwko piszącemu.



ryzykujesz ?


Wycofuję :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » niedziela, 4 gru 2005, 13:57

no dobra - zatrzymałeś mnie ostatniej chwili... :))
report5
 

Postprzez FiDo » niedziela, 4 gru 2005, 14:46

NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):dobra ostatnia szansa....jak to zyczenie nie zadziała...to juz sie nie bawie....

Chce być jutro komuś potrzebna.....da się zrobić?


tak,

załatwione - patrz uważnie i podążaj śladem biłego królika - raczej białego ptaka.. jakies mewy wokół Ciebie... mieszkasz gdzieś wysoko ? widujesz je ? skąd te ptaki...no nie wiem -- coś przy okazji tych ptaków spotka cię miłego tak mysle.......................................................................... bbbbbbbaaaaarrrrddddzzzzzoooo pppoooottttrrrrzzzzzeeeebbbbbnnnnnaaaa :)))


o retyyyy.....a ja się tak bardzo boje ptaków-poważnie. :lol: Ale luzzz.....jak zniosłam oddanie krwi to chyba wszytko czego się boje zniose.... :lol: :wink:
Niech będą i ptaki.... :)


ta? a gdzie te mewy? w Lodzi nie ma mew:P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez report5 » niedziela, 4 gru 2005, 15:15

FiDo napisał(a):
NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):dobra ostatnia szansa....jak to zyczenie nie zadziała...to juz sie nie bawie....

Chce być jutro komuś potrzebna.....da się zrobić?


tak,

załatwione - patrz uważnie i podążaj śladem biłego królika - raczej białego ptaka.. jakies mewy wokół Ciebie... mieszkasz gdzieś wysoko ? widujesz je ? skąd te ptaki...no nie wiem -- coś przy okazji tych ptaków spotka cię miłego tak mysle.......................................................................... bbbbbbbaaaaarrrrddddzzzzzoooo pppoooottttrrrrzzzzzeeeebbbbbnnnnnaaaa :)))


o retyyyy.....a ja się tak bardzo boje ptaków-poważnie. :lol: Ale luzzz.....jak zniosłam oddanie krwi to chyba wszytko czego się boje zniose.... :lol: :wink:
Niech będą i ptaki.... :)


ta? a gdzie te mewy? w Lodzi nie ma mew:P


śmieszki na wysypisku
report5
 

Postprzez report5 » piątek, 9 gru 2005, 18:18

kurdes wysłałem babe do szpitala - ups,
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości