agentWomen napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):a o jakiej marzysz?
Chce być w bardzo złej roli tzn. moze jakas wredna teściowa sie przydaco chce rozjechac 'przypadkiem' narzeczoną /nerzeczonego swojego dziecka
to sa dwie panny młode ja już tesciową mam... czyli padło na Olekg


co chce rozjechac 'przypadkiem' narzeczoną /nerzeczonego swojego dziecka
może lepiej nie?




