Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 17:57

FiDo napisał(a):
yennefer napisał(a):
FiDo napisał(a):yennefer.. Ty tez nie :P ale zapraszam na wesele w remizie :P



no wiesz... ale jestes :P to kto sie kwalifikuje, by pełnić tę zaszczytną rolę? :P


ja mysle, ze zatrudnie jakichs aktorow :P

wspomnienie: okej, mozerz byc ojcem chrzestnym... :P kto chce byc matka?:)


:lol: :lol: jaaaasneee :D
Jakas kompletna paranoja... Fidek to znaczy ze bede w rodzinie?
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez MarcinR » czwartek, 1 gru 2005, 17:59

wspomnienie to moze na przyklad olki i fida my tez sie hajtniemy co /
MarcinR
 

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:00

MarcinR napisał(a):wspomnienie to moze na przyklad olki i fida my tez sie hajtniemy co /


rezerwacji nie widziales? :lol:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:00

MarcinR napisał(a):wspomnienie to moze na przyklad olki i fida my tez sie hajtniemy co /

poczytaj sobie forum szkolne :oops:
Jacenty już rozrabia spiryt :lol:


ale jaja :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 18:00

dziecko? jakie dziecko... my dopiero ustaliliśmy, że bierzemy ślub.. dajcie nam jeszcze ustalić date ślubu i te sprawy :P

no dobra... kiedyś obiecałam, że kamcia będzie moją świadkową i dalej tak będzie :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez MarcinR » czwartek, 1 gru 2005, 18:01

no to nic nam nie pozostalo jak sie hajtac
MarcinR
 

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:01

olkakg napisał(a):dziecko? jakie dziecko... my dopiero ustaliliśmy, że bierzemy ślub.. dajcie nam jeszcze ustalić date ślubu i te sprawy :P

no dobra... kiedyś obiecałam, że kamcia będzie moją świadkową i dalej tak będzie :P


to Fidek sie zdenerwi bo nie ma nic do powiedzenia
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:02

wspomnienie napisał(a):
MarcinR napisał(a):wspomnienie to moze na przyklad olki i fida my tez sie hajtniemy co /

poczytaj sobie forum szkolne :oops:
Jacenty już rozrabia spiryt :lol:


ale jaja :lol:


Pamietasz wczorajsze Goonies? :lol:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 18:02

dobra, niech bedzie kamila.... ja sobie za swiadka wezme Roberta De Niro...

wspomnienie, bedziesz w rodzinie :P

MarcinR, spoko.. ale zostaw tego alkoholu troche dla pana mlodego
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:03

MarcinR napisał(a):no to nic nam nie pozostalo jak sie hajtac



to ja sie na zabawe przebiore sie za panne młodą ;/
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:03

FiDo napisał(a):dobra, niech bedzie kamila.... ja sobie za swiadka wezme Roberta De Niro...

wspomnienie, bedziesz w rodzinie :P

MarcinR, spoko.. ale zostaw tego alkoholu troche dla pana mlodego


fidek ten alkohol to u mnie na wesele Jacenty przynosi
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez FiDo » czwartek, 1 gru 2005, 18:05

wspomnienie napisał(a):
FiDo napisał(a):dobra, niech bedzie kamila.... ja sobie za swiadka wezme Roberta De Niro...

wspomnienie, bedziesz w rodzinie :P

MarcinR, spoko.. ale zostaw tego alkoholu troche dla pana mlodego


fidek ten alkohol to u mnie na wesele Jacenty przynosi


no to na Twoje wesele, nie na moje... chyba, ze zrobimy laczone :D
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MarcinR » czwartek, 1 gru 2005, 18:06

oj cos czuje ze 9 ostre jaja beda
MarcinR
 

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 18:06

FiDo napisał(a):dobra, niech bedzie kamila.... ja sobie za swiadka wezme Roberta De Niro...


ohh... kochanie... patrz rozumiemy sie :D to będzie udane małżeństwo :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Tisaja » czwartek, 1 gru 2005, 18:07

jako "dojrzała i poważna osoba " zapodaje swoja kandydaturę na świadka- doświadczenie juz posiadam :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości