FiDo napisał(a):wspomnienie napisał(a):moge ja?
Ty nie.. jedna olka przy oltarzu wystarczy
![innocent [smilie=innocent.gif]](./images/smilies/innocent.gif)
yennefer napisał(a):FiDo napisał(a):yennefer.. Ty tez nieale zapraszam na wesele w remizie
no wiesz... ale jestesto kto sie kwalifikuje, by pełnić tę zaszczytną rolę?
kto chce byc matka?:)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości