FiDo napisał(a):ponizej 16tki
ale ja już mam 16 lat

NataliaW napisał(a):FiDo napisał(a):kurde, olka.. zebys Ty byla kilka lat starsza:P
ale Ty marudzisz to tylko kilka lat różnicy....![]()
![]()
KaucZ napisał(a):RaCiK napisał(a):Ha! Wiedziałem, że znam skądś tą twarz
Kaucz, nie śpij więcej na teorii![]()
pozdro
teoriieee
czy ja mam rozumieć, że ty tam gdzieś pod oknem
? no wybacz człowiek zmęczony po całym dniu jest i siada momentami
... dobrze, ze to tylko chwilowe zawiechy
...

FiDo napisał(a):Budyn napisał(a):NataliaW napisał(a):FiDo napisał(a):kurde, olka.. zebys Ty byla kilka lat starsza:P
ale Ty marudzisz to tylko kilka lat różnicy....![]()
![]()
hehhe dokladnie kilka![]()
dokladnie to 5

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości