Stavro napisał(a):a ja padam...zaraz ide do lozeczka...
wyśpij się za mnie, będę Ci -"dźwięczna"

kamila napisał(a):Stavro napisał(a):a ja padam...zaraz ide do lozeczka...
wyśpij się za mnie, będę Ci -"dźwięczna"
SAVARY napisał(a):
Powodzenia
bo inaczej nie zalicze statystyki
jeszcze zrobie prace domowa z polaka i ide w kime bo ile tak można
zaczynam sypiać za dnia a działać nocami.... niedługo mi skrzydełka wyrosną i będę chyba batmanem 
no ale nadzieje zawsze mozna miec

WZT napisał(a):kurde prawie 4 w nocy a ja muasze o 10 wstac...kurde twoja mac!
przynajmniej dla kogos, kto spi po 3 godziny na dobe (jak ja w tym tygodniu
)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości