DeeJay napisał(a):imprezka w river to oczywiste, za to nie wiecie gdzie to policja na impreze wjechala i pogonila cale towarzystwo? mnostwo malolatow palacych maryske i pijacych browarek cos kolo 20 w okolicach starowki...
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości