dlatego tez warto obejrzec.Mafiarz napisał(a):WZT napisał(a):American Pie4-kurde co za gowno ..... szkoda slow naprawde....
nie mow ze zly... bo fajna komedia

brutalny i smieszny zarazem. OldBoya bije na glowe 
WZT napisał(a):FiDo napisał(a):Sympathy For Lady Vengeance (Pani Zemsta) - czyli trzecia czesc trylogii, w ktorej sklad wchodzi Old Boy (na pewno znacie). wyrezyserowany przez koreanskiego Tarantinobrutalny i smieszny zarazem. OldBoya bije na glowe
Wlasnie a jaki jest tytul 3 czesci??????
Old Boy
Sympathy For Lady Vengeance
a ten trzeci tytul to jak sie nazywa?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości