
yennefer napisał(a):hehe, ja zapobiegliwie łóżko mam rozlozone (na szczescie), ale to tylko dlatego, ze rano nie mialam czasu zlozyc.

ZAINTERESOWANA napisał(a):NataliaW napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia?ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..
Taki imprezowicz z niego? Zostawia Cię samą? Brzydal...![]()
A bajki spokojnie możesz i Ty opowiadać...
zejdz ze mnie 
FiDo napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):NataliaW napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia?ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..
Taki imprezowicz z niego? Zostawia Cię samą? Brzydal...![]()
A bajki spokojnie możesz i Ty opowiadać...
czego mnie sie czepiasz? to ona chodzi na imprezy beze mnie i sie upija z kolezanka za drzwiamizejdz ze mnie
, nie pamiętam abym "wchodziła"... (żart)

ZAINTERESOWANA napisał(a):FiDo napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):NataliaW napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia?ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..
Taki imprezowicz z niego? Zostawia Cię samą? Brzydal...![]()
A bajki spokojnie możesz i Ty opowiadać...
czego mnie sie czepiasz? to ona chodzi na imprezy beze mnie i sie upija z kolezanka za drzwiamizejdz ze mnie
Hmmmm, nie pamiętam abym "wchodziła"... (żart)
Poza tym pozwalasz laskom samym się "upijać"?... beeee![]()

SAVARY napisał(a):Myślę, że dzisiaj szybko nie zasnę

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości