Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » środa, 30 lis 2005, 00:01

mi tez chce sie spac...ale znowu nie ma mi kto lozka poscielic...ehh ciezkie to zycie... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez yennefer » środa, 30 lis 2005, 00:03

hehe, ja zapobiegliwie łóżko mam rozlozone (na szczescie), ale to tylko dlatego, ze rano nie mialam czasu zlozyc. :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Stavro » środa, 30 lis 2005, 00:09

yennefer napisał(a):hehe, ja zapobiegliwie łóżko mam rozlozone (na szczescie), ale to tylko dlatego, ze rano nie mialam czasu zlozyc. :lol:


ja tez bym tak robil...ale potem krzyk ze nawet lozko nie poscielone...ehh dalej bede przegladal forum...moze usne na krzesle... :) :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Uri » środa, 30 lis 2005, 00:13

chcie sie spac
rano trza wstac
uczyc sie trzeba ino
:/
sie jakos zabrac nie moge
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 30 lis 2005, 00:42

ZAINTERESOWANA napisał(a):
NataliaW napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia? :P


[smilie=smurf.gif] ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..;)

Taki imprezowicz z niego? Zostawia Cię samą? Brzydal... :P
A bajki spokojnie możesz i Ty opowiadać... :D


czego mnie sie czepiasz? to ona chodzi na imprezy beze mnie i sie upija z kolezanka za drzwiami :P zejdz ze mnie :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 30 lis 2005, 07:54

FiDo napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):
NataliaW napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia? :P


[smilie=smurf.gif] ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..;)

Taki imprezowicz z niego? Zostawia Cię samą? Brzydal... :P
A bajki spokojnie możesz i Ty opowiadać... :D


czego mnie sie czepiasz? to ona chodzi na imprezy beze mnie i sie upija z kolezanka za drzwiami :P zejdz ze mnie :P

Hmmmm [smilie=hmm.gif], nie pamiętam abym "wchodziła"... (żart)
Poza tym pozwalasz laskom samym się "upijać"?... beeee :D :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » środa, 30 lis 2005, 09:44

a ja znowu sie cos nie wyspalem...ciekawe czemu...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez FiDo » środa, 30 lis 2005, 10:41

ZAINTERESOWANA napisał(a):
FiDo napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):
NataliaW napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia? :P


[smilie=smurf.gif] ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..;)

Taki imprezowicz z niego? Zostawia Cię samą? Brzydal... :P
A bajki spokojnie możesz i Ty opowiadać... :D


czego mnie sie czepiasz? to ona chodzi na imprezy beze mnie i sie upija z kolezanka za drzwiami :P zejdz ze mnie :P

Hmmmm [smilie=hmm.gif], nie pamiętam abym "wchodziła"... (żart)
Poza tym pozwalasz laskom samym się "upijać"?... beeee :D :lol:



a co sie bede w babskie sprawy wpitalal :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez tTtT » środa, 30 lis 2005, 13:34

report5 napisał(a):
tTtT napisał(a):nie moge spac ... ciagle o niej mysle :( ...
ona o tym wie ?


wie ...

kurde.. Kocham ja..
Avatar użytkownika
tTtT
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 6 wrz 2005, 18:07
Lokalizacja: z Alfa Centauri

Postprzez SAVARY » środa, 30 lis 2005, 17:24

Myślę, że dzisiaj szybko nie zasnę :D
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » środa, 30 lis 2005, 22:31

SAVARY napisał(a):Myślę, że dzisiaj szybko nie zasnę :D


w przeciwieństwie do mnie :P
ostatnia sprawa o ktorej marze... to sen 8)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez kamila » środa, 30 lis 2005, 22:36

mam przerwę... ale noce są długie i ciche, można bez problemu się uczyć :|
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Stavro » środa, 30 lis 2005, 23:02

a ja padam...zaraz ide do lozeczka...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości