Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » wtorek, 29 lis 2005, 16:44

Hmmm........rozumiem ,że jakaś "miła pani" zalazła Ci za skórę...ale pisz-proszę- jak na literata przystało....bo ciężko przez to przebrnąć :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez RaCiK » wtorek, 29 lis 2005, 16:44

NataliaW napisał(a):
RaCiK napisał(a):
NataliaW napisał(a):
report5 napisał(a):
RaCiK napisał(a):Chcę wygrać z nałogiem (papierosy)
R5, wygram ?


jestem z Tobą... !


- który dzień - ? zaczynasz


Reporcik a jak u Ciebie walka z nałogiem? :)

Racik trzymaj się! Bo powiem mamie, aby cię biła jak Cie zobaczy z fajką....to zawsze jakaś motywacja.... :twisted:


Natalia, ale mojej czy Twojej Mamie ? :)
R5 ja dopiero zamierzam zacząć.. jeszcze mam prawie całą paczkę :oops:


Mojej....hihi.... :twisted: ...ha-jak dziś zadzwonie, powiem aby pomogła naszemu wspólnemu koledze w walce z nałogiem... :twisted:


Szkoda, że zgubiłem Twój numer, oddzwoniłbym i powiedział, że ...
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Tisaja » wtorek, 29 lis 2005, 16:46

^^
| |
report5
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » wtorek, 29 lis 2005, 16:56

TISAJA napisał(a):Hmmm........rozumiem ,że jakaś "miła pani" zalazła Ci za skórę...ale pisz-proszę- jak na literata przystało....bo ciężko przez to przebrnąć :wink:


to jest art proza - klątwa - jest dokładnie napisana jak chciałem - może jak przeczytasz ponownie docenisz - plisss
report5
 

Postprzez report5 » wtorek, 29 lis 2005, 16:57

TISAJA napisał(a):^^
| |
report5


sorka co to jest ? nie wiem ... napisz...
report5
 

Postprzez yennefer » wtorek, 29 lis 2005, 18:30

report5 napisał(a):
to jest art proza - klątwa - jest dokładnie napisana jak chciałem - może jak przeczytasz ponownie docenisz - plisss


nie no, mi sie podoba, bardzo fajny styl :ok: :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 29 lis 2005, 19:44

Ja mam małe skromne życzenie: r5 - chciałabym wygrać w totka... :oops: da radę?
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » wtorek, 29 lis 2005, 19:51

mi sie marzy 4-eczka z koła z angielskiego :oops: da rade zrobić?
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Tisaja » wtorek, 29 lis 2005, 20:15

r5 Rozumiem wszystko.......styl nawet bardzo mi się podoba.....nie znaczy to ,że nic bym zmieniła....ale zdaję sobie sprawę ,że to byłaby profanacja oraz poważne naruszenie praw autorskich :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » wtorek, 29 lis 2005, 22:01

TISAJA napisał(a):r5 Rozumiem wszystko.......styl nawet bardzo mi się podoba.....nie znaczy to ,że nic bym zmieniła....ale zdaję sobie sprawę ,że to byłaby profanacja oraz poważne naruszenie praw autorskich :wink:


Tisaja - poprawiaj jak tylko masz ochotę - bardzom ciekaw - czekam do jutra jak mocno klątwa zadziała - liczę że na poczatku spierdzieli jej się z chlopem -
report5
 

Postprzez report5 » wtorek, 29 lis 2005, 22:06

Magnus napisał(a):Hmm repciu :( zabierz smutasa...... On boli.... zabierz :cry:


zabieram :* :*
report5
 

Postprzez report5 » wtorek, 29 lis 2005, 22:07

wspomnienie napisał(a):mi sie marzy 4-eczka z koła z angielskiego :oops: da rade zrobić?


myśle o tym teraz ------------------------------- załatwione
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości