Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 16:14

redlovebloodgirl napisał(a):prosze zlikwidowac moj bol brzucha :? bo ja ledwo sie z lozka zwleklam a tu nauka czeka :(
a tak pozatym to chce...sylwestra :) moze byc? :oops:


no brzuch to raczej już pwinnien przejść - teeeeerrrrraaaazzzzz - to drugie to... no wiesz - daj mi szansę - jakis miesiąć z kawałkiem
report5
 

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 16:15

MAXI napisał(a):moim życzeniem jest????? CHCE WRÓCIC DO KOŁOBRZEGU i mozesz cos z tym zrobicz :D :D prosze :]



może nie natychmiast - ale popracuję nad tym...
report5
 

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 16:18

NataliaW napisał(a):dzieki reporcik...widać że się starałeś....u mnie słoneczko... :prosze: :jupi: :*

a dziś mam skromne życzenie...aby mi się przyśniło to samo co dziś....a w każdym razie coś bardzo podobnego.... :]


w sprawie snów - nie mam doświadczeń... u mnie w domu wisia afrykański łapacz snów nabyty w tym egzotycznym sklepie na gierczak - ale podejmuję póbę... załatwienia Ci tego snu...
report5
 

Postprzez Mafi » poniedziałek, 28 lis 2005, 19:02

to chcę... hmm... po prostu chcę być szcześliwa :roll: da się zrobić? :roll: :roll: :roll: :wink: :wink:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 19:37

Mafi napisał(a):to chcę... hmm... po prostu chcę być szcześliwa :roll: da się zrobić? :roll: :roll: :roll: :wink: :wink:


Tak myślę
report5
 

Postprzez Olcia » poniedziałek, 28 lis 2005, 19:39

Magnus napisał(a):Chcę się uśmiechnąć jeszcze dzisiaj :(

i ja spróbuje :)

- - > :przytul: :*
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 19:40

Magnus napisał(a):Chcę się uśmiechnąć jeszcze dzisiaj :(


no to już - teeerrrraaaaazzzzz :)
report5
 

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 19:42

olkakg napisał(a):
Magnus napisał(a):Chcę się uśmiechnąć jeszcze dzisiaj :(

i ja spróbuje :)

- - > :przytul: :*


no cudnie

:* :przytul:
report5
 

Postprzez wspomnienie » poniedziałek, 28 lis 2005, 23:04

a kto mi da buzi? :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Stavro » poniedziałek, 28 lis 2005, 23:07

wspomnienie napisał(a):a kto mi da buzi? :lol:


moze popros o to Giertycha...on moze sie skusi :?: :?:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez wspomnienie » poniedziałek, 28 lis 2005, 23:07

Stavro napisał(a):
wspomnienie napisał(a):a kto mi da buzi? :lol:


moze popros o to Giertycha...on moze sie skusi :?: :?:


eeejjjj kiedy mi by sie buzi przydało :oops: :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Stavro » poniedziałek, 28 lis 2005, 23:10

wspomnienie napisał(a):
Stavro napisał(a):
wspomnienie napisał(a):a kto mi da buzi? :lol:


moze popros o to Giertycha...on moze sie skusi :?: :?:


eeejjjj kiedy mi by sie buzi przydało :oops: :lol:


coz chyba nie ma chetnych...czasami tak jest...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości

cron