Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » niedziela, 27 lis 2005, 22:39

olkakg napisał(a):to ja chce, żebym dostała z testu z historii 3 albo 4.. :twisted: (a chce powiedzieć, że zawaliłam sprawdzian) więc jak? :twisted:


to poważne życzenia mają być a nie cudotwórstwo -- więc jak ?
report5
 

Postprzez Olcia » niedziela, 27 lis 2005, 23:10

report5 napisał(a):to poważne życzenia mają być a nie cudotwórstwo -- więc jak ?


no dobra, to chce żebym jutro miała szczęśliwy dzień.... takie sie nadają? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez yennefer » niedziela, 27 lis 2005, 23:21

a ja mam bardzo skromne zyczenie...chce zaliczyc test z angielskiego, niewazne na co. :lol: to bedzie troche trudne, zwazywszy ze jakos w tym roku nie moglam trafic na zajęcia, a teraz tez dosc pozno wzielam sie za nauke... ale moze sie uda? :twisted: :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 08:13

report5 napisał(a):
NataliaW napisał(a):Ok. Sprawdzmy to ustrojstwo. Zacznijmy od jakiś prostych życzeń....Życzenie na dziś:

"Chce aby jutro rano świeciło słońce"

:)


przekaz mentalny wysłany -


no tak - jak widać gruba pierzynka chmur
report5
 

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 08:14

olkakg napisał(a):
report5 napisał(a):to poważne życzenia mają być a nie cudotwórstwo -- więc jak ?


no dobra, to chce żebym jutro miała szczęśliwy dzień.... takie sie nadają? :twisted:


będzie szczęśliwy
report5
 

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 08:15

yennefer napisał(a):a ja mam bardzo skromne zyczenie...chce zaliczyc test z angielskiego, niewazne na co. :lol: to bedzie troche trudne, zwazywszy ze jakos w tym roku nie moglam trafic na zajęcia, a teraz tez dosc pozno wzielam sie za nauke... ale moze sie uda? :twisted: :P


jeden angol - test dla Ciebie
report5
 

Postprzez BLAaa » poniedziałek, 28 lis 2005, 09:01

Żeby przejścia dla pieszych na ul. Łopuskiego były w nocy widoczne. Bo nie są.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 11:53

BLAaa napisał(a):Żeby przejścia dla pieszych na ul. Łopuskiego były w nocy widoczne. Bo nie są.


mentalnie nie wchodzę w to co najwyżej z mikrofonem ale to nie ten dział... sorka
report5
 

Postprzez Stavro » poniedziałek, 28 lis 2005, 12:03

r5 zalatw prosze to slonce...chociaz na godzinke...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 12:17

Stavro napisał(a):r5 zalatw prosze to slonce...chociaz na godzinke...


robie co mogę - gdy myslę o tym zyczeniowo, to mam oczywiście obraz czystego nieba ale okazuje się że jest wspomnienie z podrózy samolotowej albo z wycieczki górskiej - kurcze - ale słowo ze staram się.. może jakies okienko nad miastem się pojawi - to raczej sprawa wiatru - hm, tak wiatr i chyba będzie cos z tego...
report5
 

Postprzez Stavro » poniedziałek, 28 lis 2005, 13:05

pokazalo sie na chwile slonce i niebo sie przejasnia... tak dalej r5 :) :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez report5 » poniedziałek, 28 lis 2005, 13:09

Stavro napisał(a):pokazalo sie na chwile slonce i niebo sie przejasnia... tak dalej r5 :) :wink:


dobra zbierajmy sie teraz ze te egzaminy i sprawdziany..
report5
 

Postprzez MAXI » poniedziałek, 28 lis 2005, 15:36

moim życzeniem jest????? CHCE WRÓCIC DO KOŁOBRZEGU i mozesz cos z tym zrobicz :D :D prosze :]
MAXI
 

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 28 lis 2005, 15:55

prosze zlikwidowac moj bol brzucha :? bo ja ledwo sie z lozka zwleklam a tu nauka czeka :(
a tak pozatym to chce...sylwestra :) moze byc? :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości