olkakg napisał(a):to ja chce, żebym dostała z testu z historii 3 albo 4..(a chce powiedzieć, że zawaliłam sprawdzian) więc jak?
to poważne życzenia mają być a nie cudotwórstwo -- więc jak ?
to bedzie troche trudne, zwazywszy ze jakos w tym roku nie moglam trafic na zajęcia, a teraz tez dosc pozno wzielam sie za nauke... ale moze sie uda?

Stavro napisał(a):r5 zalatw prosze to slonce...chociaz na godzinke...
bo ja ledwo sie z lozka zwleklam a tu nauka czeka
moze byc? 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości