WZT napisał(a):wspomnienie napisał(a):Ale ja mam pytanie Ty sie chwalisz czy żalisz?
bo tak w końcu to nie wiem.....
Wiesz.... żadna rewelacja,że coraz gorzej z Toba. Napisz mi coś co mnie zdziwi np. że Ci sie poleprzyło
napewno sie kiedys odezwe.........
niespecjalnie czekam






