Jakoś tak się złożyło, że nie miałam jak i kiedy
Teraz jak tam wrócę to sobie to odbiję
A tutaj w pięknym Kołobrzegu zaliczyłam dwa wieczorki z koleżanką w pubie na piwku i pogaduchach

Jakoś tak się złożyło, że nie miałam jak i kiedy
Teraz jak tam wrócę to sobie to odbiję


pastor napisał(a):impreza w mozgu ... normalnie dzisiaj planuje pelny odlot w stan nirwany![]()
![]()
u mnie albo cos podobnego, albo cos niespodziewanego (nagle wypadki chodza po ludziach
) albo... pojde spac.

NataliaW napisał(a):anula napisał(a):NataliaW napisał(a):To będzie slodki wieczór....przed telewizorem....a może z książką i przy muzyce...hm...
popieram do tego cos słodkiego, ciepła herbatka i kocyk:)
ja mam gorącą czekolade...

a tam juz czeka na mnie goraca czekolada
ale myslami i tak bede gdzies daleko, daleko... 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości