imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » niedziela, 20 lis 2005, 17:43

Cóż ... w Toruniu jeszcze nie imprezowałam ;/ Jakoś tak się złożyło, że nie miałam jak i kiedy :shock: Teraz jak tam wrócę to sobie to odbiję :D

A tutaj w pięknym Kołobrzegu zaliczyłam dwa wieczorki z koleżanką w pubie na piwku i pogaduchach :beer:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Suzy » czwartek, 24 lis 2005, 23:32

... od jutra - przez cały wekend odwiedzę chyba wszystkie lokale w Toruniu ... wliczam w to też kebabownie, pizzerię , lodowisko... i takie tam ... trzeba oprowadzić przyjaciół po moim ukochanym mieście .... :oops: :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez agentWomen » piątek, 25 lis 2005, 10:29

Ja tez dzisiaj imprezuje...
... w domu z lekami :lol:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez yennefer » piątek, 25 lis 2005, 14:41

pastor napisał(a):impreza w mozgu ... normalnie dzisiaj planuje pelny odlot w stan nirwany :twisted: :twisted: :twisted:


:wow: u mnie albo cos podobnego, albo cos niespodziewanego (nagle wypadki chodza po ludziach ;)) albo... pojde spac.
jak widac, plan bardzo urozmaicony i niejednoznaczny, zobaczymy, co przyniesie los. :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez report5 » piątek, 25 lis 2005, 16:01

zero imprez - może wezme teleskop na dach - jak nie będzie zachmurzenia - ale chyba będzie
report5
 

Postprzez anula » piątek, 25 lis 2005, 17:11

NataliaW napisał(a):To będzie slodki wieczór....przed telewizorem....a może z książką i przy muzyce...hm...


popieram do tego cos słodkiego, ciepła herbatka i kocyk:)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez anula » piątek, 25 lis 2005, 17:16

NataliaW napisał(a):
anula napisał(a):
NataliaW napisał(a):To będzie slodki wieczór....przed telewizorem....a może z książką i przy muzyce...hm...


popieram do tego cos słodkiego, ciepła herbatka i kocyk:)


ja mam gorącą czekolade...:D


dwa w jednym? hmm ja sie zadowole czekolada i goracą herbatka :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 25 lis 2005, 17:41

zmykam wlasnie na 'plotki' ;) a tam juz czeka na mnie goraca czekolada :twisted: ale myslami i tak bede gdzies daleko, daleko... :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » sobota, 26 lis 2005, 12:35

dziś idę pooglądać filmy, czyli "domówka" :wink: :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » sobota, 26 lis 2005, 12:37

kamila napisał(a):dziś idę pooglądać filmy, czyli "domówka" :wink: :roll:
jednak nie idę oglądać filmów :lol: (właśnie się dowiedziałam)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość