Wyglad ma brzydki, ale mnie to rybka bo i tak mam tlen

Tom napisał(a):Hmmm... niedziała rozmowa przez mikrofon z innymi uzytkownikami. Czy ktoś tak maSłychać tylko w jedną strone.
Chyba cos masz z kompem...Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość