Szkoda tylko ,że prace juz napisałam:lol:
A co do moich lektur
Hmmm...masz rację -to moja nowa motywacja do wkuwania matmy......technologią betonu"
Z taką wiedzą to będziesz mogła specjalizować się analizie politycznej

Szkoda tylko ,że prace juz napisałam:lol:
Hmmm...masz rację -to moja nowa motywacja do wkuwania matmy......technologią betonu"
Z taką wiedzą to będziesz mogła specjalizować się analizie politycznej

HO!HO! napisał(a):keeper napisał(a):HO!HO! napisał(a):MeYa napisał(a):"prawo rzymskie" kazimierza kolańczyka
Piękne czasy.
Eee tam, nie ma jak "Prawo rzymskie wraz z wyborem źródeł" Rozwadowskiego..to były czasy..Do tej pory gdzieś się kurzy...
Rozwadowski w Poznaniu zapodawał. Nie miałem przyjemności.


Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości