a tu jeszcze cos w klimacie tamtego kosciolka, zdjecie z dzisiaj

TISAJA, bedzie to tylko brama jezeli bedziesz widziala tylko brame Smile ja widze w tym cos wiecej, dlatego to zrobilem Smile

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości