imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez agentWomen » piątek, 18 lis 2005, 16:37

kamila napisał(a):moze na golasa pobiegam nad morzem, z siostrą :lol:

mnie w to nie mieszaj koteczku ja juz mam bordowe gardło :P
Moge robic za fotografa :lol:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kamila » piątek, 18 lis 2005, 16:39

agentWomen napisał(a):mnie w to nie mieszaj koteczku ja juz mam bordowe gardło :P
Moge robic za fotografa :lol:

mrrrrr (kotek) :P . Fotografem możesz być, no to czekamy na mróz :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » piątek, 18 lis 2005, 17:15

może zmontujemy jakąś paczkę ? w czasach mojej szkoły sredeniej - były modne bioegi na golasa ale w biały dzień - należało przebiec jakiś odcinek i nie dać się capnąć milicji - kolo zrobił to 1 maja ale go zwinełi - wesoło było - najczęściej biegli ludzie z bramy do bramy - faceci a dziewczyny piszczały i trzymały ciuchy - ale ulica wtedy pomstowała, zwykli ludzie wyzywali od swiń i zboczeńców - teraz pewnie nikt by nie zareagował...
report5
 

Postprzez Budyn » piątek, 18 lis 2005, 17:26

dzis antidotum bez wiekszej ilosci %%% sie nie obejdzie :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 18 lis 2005, 17:38

Budyn napisał(a):dzis antidotum bez wiekszej ilosci %%% sie nie obejdzie :P

Budyn no co to....myslisz ze az tak zle bedzie? :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MarcinR » piątek, 18 lis 2005, 17:44

impreza na hali :] z pilka w 12 a co :!:
MarcinR
 

Postprzez Suzy » piątek, 18 lis 2005, 18:12

... zdaje się, że sjesta i Latrynka ... ale dziś "bez-nastrojowo" ... 8)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez anula » piątek, 18 lis 2005, 18:21

hmm, spotkanie w miłym towarzystwie:) przy :beer: na pewno
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 18 lis 2005, 18:23

Już nie mogę się doczekać spotkania w gronie przyjaciół przy jakimś filmiku... :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » piątek, 18 lis 2005, 18:42

report5 napisał(a):może zmontujemy jakąś paczkę ? w czasach mojej szkoły sredeniej - były modne bioegi na golasa ale w biały dzień - ...

ha ha, nie, w biały dzień? ja prostestuje :P , ale poczekajmy na mrozik, zaczniemy się umawiać :hyhy:

Budyn napisał(a):dzis antidotum bez wiekszej ilosci %%% sie nie obejdzie :P
no to się (raczej) spotkamy :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » piątek, 18 lis 2005, 23:45

ZAINTERESOWANA napisał(a):Już nie mogę się doczekać spotkania w gronie przyjaciół przy jakimś filmiku... :D



Jakie to miłe :wink: :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » sobota, 19 lis 2005, 17:05

... po wczorajszym wirowaniu po orbicie dziś dość przyziemnie - w sjeście ... 8)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » sobota, 19 lis 2005, 18:30

Myślałam, ze dziś spędze wieczór w domu, przy kompie, a dokładniej przy -pisaniu, ale jak to u mnie bywa... . Dziś babski wieczór: ja, moja mama, siostra ze swoją mamą :twisted: , idziemy do pubu :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Easy Rider » sobota, 19 lis 2005, 18:32

U Starego Zgreda - miła imprezunia ( bez alkoholu) - przy kawie i ciastkach
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez agentWomen » sobota, 19 lis 2005, 18:33

kamila napisał(a):Myślałam, ze dziś spędze wieczór w domu, przy kompie, a dokładniej przy -pisaniu, ale jak to u mnie bywa... . Dziś babski wieczór: ja, moja mama, siostra ze swoją mamą :twisted: , idziemy do pubu :)



hehehehehe
Będzie super! zobaczysz :wink:
Upijemy mamy za ich pieniądze :lol:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość