Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez MarcinR » środa, 26 paź 2005, 09:54
FiDo napisał(a):a nie masz jakichs zdjec tych zagrzewajek w czerwonych spodniczkach?:)

nie ale na nastepnym meczu zrobie takie specjalnie dla ciebie

-
MarcinR
-
przez FiDo » środa, 26 paź 2005, 16:01
no, koszykarze mnie jakos malo interesuja

) dzieki j0sh

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MarcinR » środa, 26 paź 2005, 16:55

jak mi kupicie albo zrobicie zbiorke na obiektyw do zdjec sportowych np taki teleobiektyw z duzym ladnym zommmem to bede lepsze robil
-
MarcinR
-
przez MarcinR » wtorek, 15 lis 2005, 18:32
-
MarcinR
-
przez FiDo » wtorek, 15 lis 2005, 20:07
zdjecie fajne

ziarno zniose, ale wyglada jak przeostrzone znowu... i nie podobaja mi sie Twoje eksperymenty z ramkami. do samego zdjecia nic nie mam

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MarcinR » wtorek, 15 lis 2005, 20:14
no bo tak nie mialo byc
zdjecie na chcialo mi sie wgrac
i to mi sie nie podoba tez
-
MarcinR
-
przez MarcinR » czwartek, 17 lis 2005, 15:21
takieg mam oto pomysla tylko musze to skonczyc
cos w stylu kroniki szkolnej
-
MarcinR
-
przez MarcinR » czwartek, 17 lis 2005, 21:23
w sumie to licze na krytyke co by tu zmienic ....

-
MarcinR
-
przez MarcinR » czwartek, 17 lis 2005, 21:26
WZT napisał(a):w czym?????
W tym plakacie??????
jesli tak to daj romziar wiekszy albo przynajmniej daj linka aby bylo cos wiecej widac na tym plakacie/...
to nie plakat to okladka (wiem ze prosta i amatorska )

-
MarcinR
-
przez FiDo » czwartek, 17 lis 2005, 21:28
w sumie nie jest zle... chociaz wydaje mi sie, ze powinienes trzymac sie kolorystyki loga swojej szkoly. troche rozpizdziel w tekscie, rozlatuje sie kompozycja, ale nie powinienem tego oceniac tak jak prace grafika... jest ok, ale moglo by byc lepiej. po prostu

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości