Lyrics

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez FiDo » sobota, 12 lis 2005, 03:42

taik WZT juz to raz jej spiewalismy na fuksowce :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Henry_Chinaski » sobota, 12 lis 2005, 23:35

MARILYN MANSON "Coma White"

There's something cold and blank behind her smile
She's standing on an overpass
In her miracle mile

"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself

Her mouth was an empty cut
And she was waiting to fall
Just bleeding like a polaroid that
Lost all her dolls

"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb

Nie mam pojecia o co chodzi w tym kawalku, ale gdy przy wersji akustycznej jedziesz noca przez las, dociskasz gaz i coraz slabiej trzymasz kierownice, sprawia wrazenie, że chociaz odrobina swiata zalezy od ciebie.
Henry_Chinaski
 

Postprzez FiDo » niedziela, 13 lis 2005, 00:41

Mr Zoob – zeby

Ja mam zeby w dupie, o o!
Ogromne zeby w dupie, o o!
Kiedy ide po ulicy
Kly mi stercza z odbytnicy

Ja mam zeby w dupie, o o!
Ogromne zeby w dupie, o o!
A gdy idzie za mna fagas zly
To do niego szczerze kly

My mamy zeby w dupie
Ogromne zeby w dupie, o o!
Zemsta jest tu oczywista
Niechaj martwi się dentysta
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez obv » niedziela, 13 lis 2005, 19:40

Post Regiment - Kolory

Tylko zmieniają się kolory - zielony, żółty i czerwony
Tylko zmieniają się kolory - zielony... i czerwony
Przypadkowi przechodnie potrącają mnie w biegu !
Idę znikąd do nikąd - zaglądają mi w twarz
Tylko zmieniają się kolory - zielony, żółty i czerwony
Coś, czego nigdy nie było, jest jeszcze raz !
Podnoszę się i znowu upadam ( spadam )
Nie pytaj mnie kim będę zaraz ( kim będę zaraz )
Nie znam tutaj nikogo ! lecz nienawidzą mnie
Idę znikąd do nikąd - wszystkiego boję się
Tylko zmieniają się kolory - zielony, żółty i czerwony
Ktoś kogo nigdy nie było zostawił mnie.
Podnoszę się .... ( spadam )
Nie pytaj mnie ... kim będę zaraz !
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez RaCiK » niedziela, 13 lis 2005, 20:30

Uniting Nations - Ai No Corrida :D

Ref.(x4)
Ai no corrida
that's were I am
You send me there -
Your dream is my command.

1.
I hold you
I touch you
In a maze can't find my way
I think you
I drink you
I'm being served you on a tray.
You see
boy
that's what I go through every day
Is this the way it should feel?

Ref.(x2)
Ai no corrida
that's were I am
You send me there -
Your dream is my command.

(You and nothing else.)

Before my heart saw you
Each day was just another day
Night the lonely interlude just came
then blew away.
You know
boy
that's what I go through every day
Is this the way it should feel?

Ref.(x4)
Ai no corrida
that's were I am
You send me there -
Your dream is my command.

(It's you,
It's you,
It's you and nothing else.)

2.
I hold you
I touch you
In a maze can't find my way
I think you
I drink you
I'm being served you on a tray.
You see
boy
that's what I go through every day
Is this the way it should feel?

Before my heart saw you
Each day was just another day
Night the lonely interlude just came
then blew away.
You know
boy
that's what I go through every day
Is this the way it should feel?

Ref.(x4)
Ai no corrida
that's were I am
You send me there -
Your dream is my command.

Ai no corrida
that's were I am
You send me there -
Just you and nothing else,
You and nothing else

[smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif]

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez kamila » poniedziałek, 14 lis 2005, 22:51

Kasia Nosowska - Keskese :) :)

Żadnych łez żadnej żałoby.
wszystkich chcę widzieć w czerwieni.
kobiety niech tańczą na stołach,
do tanga dziś nie trzeba dwojga.
pragnę też by mnie spalono, bo zawsze bałam się robaków...
urna zaś niech będzie nagrodą w jednym z konkursów radiowych. bliskim mów,
gdyby pytali,
że chwilowo zmieniałam adres,
że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości... będę jak deszcz,
będę jak śnieg,
będę jak wiatr,
ogień, ziemia.
psami szczuj
wszystkich ciekawskich
takich co
w naszym śmietniku będą szukać
taniej sensacji
pośród sterty brudnych odpadków.
bliskim...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 14 lis 2005, 23:18

Stare Dobre Małżeństwo
Czwarta nad ranem
Może sen przyjdzie
Może mnie odwiedzisz

Czwarta nad ranem
Może sen przyjdzie
Może mnie odwiedzisz

Czemu cię nie ma na odległość ręki?
Czemu mówimy do siebie listami?
Gdy ci to śpiewam - u mnie pełnia lata
Gdy to usłyszysz - będzie środek zimy

Czemu się budzę o czwartej nad ranem
I włosy twoje próbuję ugłaskać
Lecz nigdzie nie ma twoich włosów
Jest tylko blada nocna lampka
Łysa śpiewaczka

Śpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranem
Tak cicho, by nie zbudzić sąsiadów
Czajnik z gwizdkiem świruje na gazie
Myślałby kto, że rodem z Manhattanu

Czwarta nad ranem...

Herbata czarna myśli rozjaśnia
A list twój sam się czyta
Że można go śpiewać
Za oknem mruczą bluesa
Topole z Krupniczej

I jeszcze strażak wszedł na solo
Ten z Mariackiej Wieży
Jego trąbka jak księżyc
Biegnie nad topolą
Nigdzie się jej nie spieszy

Już piąta
Może sen przyjdzie
Może mnie odwiedzisz
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » poniedziałek, 14 lis 2005, 23:37

let forever be - chemical brothers

and how does it feel like to wake up in the sun?
and how does it feel like to shine on everyone?
how does it feel like to let fovever be
how does it feel like to spend a little lifetime sitting in the gutter
scream of sympathy

how does it feel like to sail in on the breeze.
and how does it feel like to spend a little lifetime sitting in the gutter
scream of sympathy

how does it feel like to make it happening
and how does it feel like to breathe with everything
and how does it feel like to let forever be
how does it feel like to spend a little lifetime sitting in the gutter
scream of sympathy

how does it feel like to be a crystal fiend
how does it feel like to spend a little lifetime sitting in the gutter
scream of sympathy
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez SzOpEn » wtorek, 15 lis 2005, 01:31

Alicia Keys - If I ain't got you

Some people live for the fortune
Some people live just for the fame
Some people live for the power, yeah
Some people live just to play the game
Some people think that the physical things
Define what's within
And I've been there before
But that life's a bore
So full of the superficial

[Chorus:]
Some people want it all
But I don't want nothing at all
If it ain't you baby
If I ain't got you baby
Some people want diamond rings
Some just want everything
But everything means nothing
If I ain't got you, Yeah

Some people search for a fountain
That promises forever young
Some people need three dozen roses
And that's the only way to prove you love them
Hand me the world on a silver platter
And what good would it be
With no one to share
With no one who truly cares for me

[Chorus:]
Some people want it all
But I don't want nothing at all
If it ain't you baby
If I ain't got you baby
Some people want diamond rings
Some just want everything
But everything means nothing
If I ain't got you, you, you
Some people want it all
But I don't want nothing at all
If it ain't you baby
If I ain't got you baby
Some people want diamond rings
Some just want everything
But everything means nothing
If I ain't got you, yeah

[Outro:]
If I ain't got you with me baby
So nothing in this whole wide world don't mean a thing
If I ain't got you with me baby
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » wtorek, 15 lis 2005, 18:07

„(…)Dotknij tak jak tylko mnie
Nie bój się, to tylko sen
W sen nie trzeba wierzyć
Zobacz - teraz jestem tu
Cały z Tobą, cały Twój
Dobrze, pójdę już, lecz gdzie - nie wiem
Choć noc, choć mrok - dla nas wszystko już jasne
Więc jak mam spać, kiedy wiem, że nie zaśniesz”

IRA -Bezsenni
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości