
redlovebloodgirl napisał(a):no wlasnie Magnus..skad ja cie znam?![]()

redlovebloodgirl napisał(a):a pewno szkola lub cos w tym stylu
a dekospiracja....nie e![]()

Magnus napisał(a):Roman to Ciebie powinni się bać, ale przepraszam, że podbieram CI posadkę...
wspomnienieCo brzmi tajemniczo, zazwyczaj brudzi palce
a ja jestem ciekaw kto TY
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości