to i ja sie przypomne


Heh FiDo.....żebyś był starszy, albo chociaż ja samotna.....to 5 kilo najlepszej kiełbasy dla Ciebie.... i byłbyś mójto i ja sie przypomne
A tak.... mam nadzieję ,że taki towar jak Ty się nie marnuje..... 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości