2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Roman » piątek, 11 lis 2005, 21:16

chyba myli

wczoraj w szkole były połowinki, a jak ja to miałem rok temu, to też się tak samo nazywało

nie chodzi ci o juwenalia?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cichy » piątek, 11 lis 2005, 21:17

WZT napisał(a):
Roman napisał(a):napisalibyście coś o połowinkach

czy nie ma o czym mówić?


o ile mnie pamiec nie myli polowinki to swieto dla studentow....

ponownie sie mylisz :P polowinki jak i studniowka to swieta dla licealistow i nauczycieli :wink:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez McCool » piątek, 11 lis 2005, 21:37

połowinki - czyli półmetek nauki. to chyba nie wazne czy to dla studentów czy dla licealistów???? przesłanie imprezy jest jednak takie samo... a w geneze sie lepiej nie zagłębiajcie bo sie okaże że charakter imprezy sięga czasów pierwotnych ludzi, kiedy to świętowali upolowanie swojego pierwszego mamuta w momencie, gdy juz był do połowy obdarty ze skóry :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez james » sobota, 12 lis 2005, 00:57

taaa polowinki!!!my rok temu sami musielismy sobie organizowac!!terazniesjze klasy 3g,d,b!!!i bylo zajebiscie!!a teraz co??nagle oficjalne!!mozna bylo tak rok wczesniej o tym pomyslec!!ale juz nie wazne!! teraz studniowka ktora napewno sie odbedzie :D .. no a pozniej matura :/
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez wspomnienie » sobota, 12 lis 2005, 01:01

james napisał(a):taaa polowinki!!!my rok temu sami musielismy sobie organizowac!!terazniesjze klasy 3g,d,b!!!i bylo za[beeeeeep]!!a teraz co??nagle oficjalne!!mozna bylo tak rok wczesniej o tym pomyslec!!ale juz nie wazne!! teraz studniowka ktora napewno sie odbedzie :D .. no a pozniej matura :/


j swoją wspominm bjecznie :oops:

ehhh.... to były czsy
traz połowinki za rok :lol:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Roman » sobota, 12 lis 2005, 08:56

tak coś czuję, że studniówka i matura to bardziej przeżywane przez rodziców imprezy
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez james » sobota, 12 lis 2005, 10:01

heheh zawsze taK BYLO :lol: nie chca zeby ich pociechy wstydu nie przyniosly :P
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez kazió » sobota, 12 lis 2005, 13:20

McCool napisał(a):połowinki - czyli półmetek nauki. to chyba nie wazne czy to dla studentów czy dla licealistów???? przesłanie imprezy jest jednak takie samo... a w geneze sie lepiej nie zagłębiajcie bo sie okaże że charakter imprezy sięga czasów pierwotnych ludzi, kiedy to świętowali upolowanie swojego pierwszego mamuta w momencie, gdy juz był do połowy obdarty ze skóry :lol:


alr to glupie :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez McCool » sobota, 12 lis 2005, 13:59

MixXxer napisał(a):A maja cos do poweidzenia tegoroczni ..."polowinkarze":P

to chyba nie bedzie nic dziwnego jesli powiem ze mi sie podobało? :P :twisted:

podobało mi sie... :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez obv » piątek, 18 lis 2005, 13:59

co jest z radiowęzłem ? doszli do wniosku ze lepiej nie puszczac muzyki w ogóle niz puszczac techno czy co ? : O cisza na przerwach ;/a jak sluchac muzyke to tylko w 111 ...
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez Agunia » piątek, 18 lis 2005, 14:01

obv napisał(a):co jest z radiowęzłem ? doszli do wniosku ze lepiej nie puszczac muzyki w ogóle niz puszczac techno czy co ? : O cisza na przerwach ;/a jak sluchac muzyke to tylko w 111 ...

lenia pewnie mają i tyle :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » piątek, 18 lis 2005, 22:57

Problem tkwi nie w tym, ze nam sie nie chce, czy coś. Sprawa wygląda tak, że głośniki są wieszane od lat na tych samych kołkach rozporowych, które już same wychodzą ze ściany i nie chcemy zeby komuś taka kolumna spadła na głowę. Kołki wymagają wymiany, ale my, radiowezel, nie jestesmy uprawnieni do ich wymiany, więc dopóki ten stan nie zmieni się muzyki na przerwach raczej nie usłyszycie...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » wtorek, 22 lis 2005, 17:47

McCool - masz raz w tygodniu kabaret pt. "polonez", czy puszczasz muzykę wszystkim :D grupom?

:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości