studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » środa, 9 lis 2005, 22:28

prócz tego, że mi zabrali legitkę i nie mogę pójśc na basen to wszystko fajno :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MeYa » piątek, 11 lis 2005, 15:37

'-czy sa jakies ograniczenie w ilosci kolokwiow na jeden dzien?
- tak, moga byc 4 bo wiecej zajec dziennie chyba nie macie nie??'

cudownie :)

proces rzymski jest !@#$#%^*&)*&^%&$%#@$!#@%&^%#@%#$
:evil:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez cichy » piątek, 11 lis 2005, 17:40

wlasnie dowiedzialem sie, ze mam pewne cwiczenia o ktorych istnieniu nie mialem zielonego pojecia ;/ hmm... jutro bedzie trzeba sie tlumaczyc, dlaczemu mnie na nich nie bylo :mur:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez MeYa » piątek, 11 lis 2005, 17:55

WZT napisał(a):
MeYa napisał(a):'-czy sa jakies ograniczenie w ilosci kolokwiow na jeden dzien?
- tak, moga byc 4 bo wiecej zajec dziennie chyba nie macie nie??'

cudownie :)

proces rzymski jest !@#$#%^*&)*&^%&$%#@$!#@%&^%#@%#$
:evil:


umnie rekord 7 w jednym dniu


jak bysmy mieli tyle zajec w jednym dniu to pewnie tez by nam nie pozalowali....bo w koncu przeciez mamy za duzo wolnego czasu a oni nie chca zebysmy sie nudzili....;)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez MeYa » piątek, 11 lis 2005, 17:58

WZT napisał(a):
MeYa napisał(a):
WZT napisał(a):
MeYa napisał(a):'-czy sa jakies ograniczenie w ilosci kolokwiow na jeden dzien?
- tak, moga byc 4 bo wiecej zajec dziennie chyba nie macie nie??'

cudownie :)

proces rzymski jest !@#$#%^*&)*&^%&$%#@$!#@%&^%#@%#$
:evil:


umnie rekord 7 w jednym dniu


jak bysmy mieli tyle zajec w jednym dniu to pewnie tez by nam nie pozalowali....bo w koncu przeciez mamy za duzo wolnego czasu a oni nie chca zebysmy sie nudzili....;)



coto za problem?
ja ma w palnie jeden dzien gdzie zaczynam od 08:00 do 19:30... i to wlasnie w tym dniu byly te wszystkie kola-tylko troche w tym dniu byly rozlozone zajecia.....


no a ja w planie wlasnie nie mam tylu zajec wiec technicznie niemozliwe jest zrobienie tylu
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » sobota, 12 lis 2005, 09:18

WZT napisał(a):wrazie czego mozan urzywac jako papieru taletowego-a nie prosciej zdobyc sciagi z tamtego roku??????
Niedosc ze poreczne male i nanich wszystko jest na wyklady mozna pochodzic wmiare rekreacyjnie.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


heheh...pewnie byloby latwiej, ale tylko w przypadku ,gdyby:
a) chodziło o notatki z wykladu,a nie z tekstow do przeczytania badz samych tekstow do czytania;

b)gdyby ktos "dorwal" nieistniejacy starszy rok.. :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » sobota, 12 lis 2005, 11:58

począwszy od Państwa Platona, przez Politykę Arystotelesa i Państwo Boże św Augustyna, teraz bawie sie z Utopią Tomasza Morusa... rewelka... [smilie=hmmm.gif]
Poza tym nic ciekawego oprócz zblizajacego sie wielkimi krokami zaliczenia i examiu ze statystyki i ekonomii ;/ :w00t: [smilie=wacko.gif]
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Falbor » sobota, 12 lis 2005, 19:35

w poniedzialek kolo z matmy... :slina: potem krotka przerwa i dwa kola z fizy.... :shock: po kolach z fizy nastepne z matmy... :? yhhh :(

najlepsze jest to ze nasza prof. od cwiczen z matmy mowi ze jak znajdzie maly blad to jest juz 'dwoja na kolokwium i zero z wykrzyknikiem' :twisted:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Adit » niedziela, 13 lis 2005, 09:40

WZT napisał(a):
Adit napisał(a):
b)gdyby ktos "dorwal" nieistniejacy starszy rok.. :lol:



a co sie stalo z starszym rokiem - po wystrzelali?


tez sie nad tym zastanawiamy...Co sie z nimi stalo?? :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MarcinR » niedziela, 13 lis 2005, 10:33

kolokwium z matmy Jesssus :x
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron