
hehe jak to -znowu?SAVARY napisał(a):kamila napisał(a):impreza w domu, w troszkę innym wykonaniu, nie mniej również -miła![]()
Znowu?
, nie mogę wychodzić, chociaż dziś chyba puszcze w niepamięć chorobe
, hyhykamila napisał(a):hehe jak to -znowu?SAVARY napisał(a):kamila napisał(a):impreza w domu, w troszkę innym wykonaniu, nie mniej również -miła![]()
Znowu?, nie mogę wychodzić, chociaż dziś chyba puszcze w niepamięć chorobe
![]()
, hyhy
![yoji [smilie=yoji.gif]](./images/smilies/yoji.gif)

WZT napisał(a):wspomnienie napisał(a):ehhhhh... dość.
Koniec na dzis ide za raz lulu.
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to ty slaby jestes imprezowicz ze juz o tak wczesnej godzinie idziesz spac![]()
![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości