studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Adit » poniedziałek, 7 lis 2005, 11:45

"studiowanie opiera sie przede wszystkim na kserowaniu notatek..."
kolega z grupy

a tak w ogole w ciagu tego miesiaca uzbieralam ok.250 stron kserowek

Bede mila czym palic w piecu :lol: :!: :!:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » poniedziałek, 7 lis 2005, 12:06

Adit napisał(a):"studiowanie opiera sie przede wszystkim na kserowaniu notatek..."
kolega z grupy

a tak w ogole w ciagu tego miesiaca uzbieralam ok.250 stron kserowek

Bede mila czym palic w piecu :lol: :!: :!:


Kochanie uczyc sie a nie w piecu palic :P

no coz...kolokwia wzywaja i walke: Marta vs Historia powszechna panstwa i prawa czas zaczac ;)

ja nie chceeeeeeeee :(((
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Suzy » poniedziałek, 7 lis 2005, 21:40

... wykonałam dziś całą naukową pracę za którą nie mogłam się zabrać od miesiąca ... czyli teraz tylko wizyta u promotora i będę spała spokojnie ... :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Budyn » poniedziałek, 7 lis 2005, 21:58

Mysle ze to dobre miejsce na takie cos, w koncu zycie studenckie kwitnie

A wiec mam 1l spiryciku oczywiscie zakupionego w sklepie wszystko legalnie i tak dalej :P ;) zeby nie bylo i wlasnie sie zastanawaim jak go sobie rozrobic i pytanie do was drodzy studenci macie jakies wlasne sposobiki na rozrobienie go czy po prostu pol na pol 5 min zeby sie przegryzlo i heya :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Budyn » poniedziałek, 7 lis 2005, 21:59

znalazlem na neciku cosik takiego probowal takie cos ktos kiedys
0,5 spirytusu
2 portery
0,5 wody mineralnej
cukier waniliowy
zwykły cukier do smaku

wodę z porterem podgrzewasz, dodajesz cukier do rozpuszczenia, następni epo wystygnięciu spirytusik:)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez obv » poniedziałek, 7 lis 2005, 22:12

dawaj 7:3 i heja ! do tego jakas konkretna popite zeby nie paliło zbytnio ;P
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez wspomnienie » wtorek, 8 lis 2005, 16:15

Budyn napisał(a):znalazlem na neciku cosik takiego probowal takie cos ktos kiedys
0,5 spirytusu
2 portery
0,5 wody mineralnej
cukier waniliowy
zwykły cukier do smaku

wodę z porterem podgrzewasz, dodajesz cukier do rozpuszczenia, następni epo wystygnięciu spirytusik:)



Ble!!!
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Budyn » wtorek, 8 lis 2005, 17:10

myslisz ze ble zobaczymy czy takie ble :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez wspomnienie » wtorek, 8 lis 2005, 17:17

Budyn napisał(a):myslisz ze ble zobaczymy czy takie ble :P


jak bedziesz sprawdzał to daj znac
:D
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Budyn » wtorek, 8 lis 2005, 17:40

A moze takie cosik :> pamientam pamientna albo raczej nie pamientna cytrunoweczke produkcji Kuli :P


cytrynówka

0,5 spirytusu
1,5 litra wody mineralnej
1 kg cytryn
cukier

wode delikatnie podgrzewasz i dodajesz cytryny - najlepiej wciskać przez sitko żeby pozbyć się pestek, następnie cukier do smaku i po ostygnięciu spirytusik
smacznego
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez wspomnienie » wtorek, 8 lis 2005, 17:41

brzusio cieplutki był po niej, fajnie było.
A wykrecała,jak nie wiem 8)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez wspomnienie » środa, 9 lis 2005, 18:32

pastor napisał(a):a na studiach: hmmm sie bawi sie :twisted: :twisted: :twisted:



czy ja wiem?
U mnie nie ma tak kolorowo :(
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości