WZT napisał(a): Jesli z kg to mozna autobusem-Polski Expres lub PKS cena ta sam a pociagi to one chyba maja przesiadke w Pile....
A no maja, maja. Wlasnie strasznie kiepskie te polaczenia pomiedzy Kg a Toronto..
Jutro bujne sie na dworzec z PKS skoro radzisz.. dzieki. 


czyli z romantycznych planów skończyło się na piwku w "sjeście" ... ale było miło ... nie będe wybrzydzać ... 

