pop outy

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Re: pop outy

Postprzez Thomi » sobota, 5 lis 2005, 11:40

KaucZ napisał(a):Coś mi się władowało do systemu co regularnie co 5 minut otwiera mi okienko przeglądarki www z reklamą jakiegoś syfu... zna może ktoś jakiś skuteczny sposób na pozbycie się tego gówna ?


ad-aware - wyczysci kompa z wszelkiego shitu - polecam!
Avatar użytkownika
Thomi
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:02
Lokalizacja: 3city

Postprzez SlaY^ » sobota, 5 lis 2005, 12:06

SpyBot + Adaware i przeskanuj jeszcze wrazie czego [url=bezpieczenstwo.onet.pl]MKS'em[/url]
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SlaY^ » sobota, 5 lis 2005, 12:08

Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SzOpEn » sobota, 5 lis 2005, 16:39

Ostatnio przez opere jakiś syf mi sie wrąbał i zaden ad aware, mks nie dal rady. Zrobilem przywracanie systemu i juz tego nie ma uff :) a juz bylem tak zdesperowany ze chcialem takze formata robic :)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości