imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » piątek, 4 lis 2005, 17:52

... dziś spokojnie piwko w "sjeście" aby nie zaspać na ranny pociąg do Torunia jak ostatnio ... :x
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Basketman » piątek, 4 lis 2005, 19:31

Jak zwykle - jakiś pub.
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez kamila » piątek, 4 lis 2005, 20:05

dziś brykam do Antidotum, efekty zobaczymy jutro... :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » piątek, 4 lis 2005, 20:06

kamila napisał(a):dziś brykam do Antidotum, efekty zobaczymy jutro... :)


w porywach do dziewieciu miesiecy :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » piątek, 4 lis 2005, 20:07

FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):dziś brykam do Antidotum, efekty zobaczymy jutro... :)

w porywach do dziewieciu miesiecy :lol:

ha ha ha, Mariusz bez przesadyyy, hyhy :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » piątek, 4 lis 2005, 20:09

kamila napisał(a):
FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):dziś brykam do Antidotum, efekty zobaczymy jutro... :)

w porywach do dziewieciu miesiecy :lol:

ha ha ha, Mariusz bez przesadyyy, hyhy :twisted:


a, czyli moze byc wczesniak :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » piątek, 4 lis 2005, 20:11

FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):
FiDo napisał(a):
kamila napisał(a):dziś brykam do Antidotum, efekty zobaczymy jutro... :)

w porywach do dziewieciu miesiecy :lol:

ha ha ha, Mariusz bez przesadyyy, hyhy :twisted:

a, czyli moze byc wczesniak :)

taaa i od razu bliźniaki tj: wiktor i wzt :lol: :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 4 lis 2005, 23:02

Telewizorek... :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » sobota, 5 lis 2005, 03:19

o bosze..lekkie zahawianie równowagi :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » sobota, 5 lis 2005, 05:57

Suzy napisał(a):... dziś spokojnie piwko w "sjeście" aby nie zaspać na ranny pociąg do Torunia jak ostatnio ... :x


... a więc jednak znowu zaspałam ... :shock:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 5 lis 2005, 12:27

Suzy napisał(a):
Suzy napisał(a):... dziś spokojnie piwko w "sjeście" aby nie zaspać na ranny pociąg do Torunia jak ostatnio ... :x


... a więc jednak znowu zaspałam ... :shock:

Budzik nie obudził? :shock:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » sobota, 5 lis 2005, 12:34

ZAINTERESOWANA napisał(a):
Suzy napisał(a):
Suzy napisał(a):... dziś spokojnie piwko w "sjeście" aby nie zaspać na ranny pociąg do Torunia jak ostatnio ... :x


... a więc jednak znowu zaspałam ... :shock:

Budzik nie obudził? :shock:


... budzik obudził... a owszem ... tylko te - "jeszcze 5 minut w łóżeczku" było jakoś tak cholernie zgubne ... :zawstydzony: ... zważywszy, że wróciłam z Latrynki o godz. 4 do domciu a o 4.40 miałam mieć pobudkę - jednak trzeba było się wcale nie kłaść - tak jak radzili znajomi ... :maruda:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 5 lis 2005, 12:48

Suzy napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):
Suzy napisał(a):
Suzy napisał(a):... dziś spokojnie piwko w "sjeście" aby nie zaspać na ranny pociąg do Torunia jak ostatnio ... :x


... a więc jednak znowu zaspałam ... :shock:

Budzik nie obudził? :shock:


... budzik obudził... a owszem ... tylko te - "jeszcze 5 minut w łóżeczku" było jakoś tak cholernie zgubne ... :zawstydzony: ... zważywszy, że wróciłam z Latrynki o godz. 4 do domciu a o 4.40 miałam mieć pobudkę - jednak trzeba było się wcale nie kłaść - tak jak radzili znajomi ... :maruda:

Fakt, wyspałabyś się w pociągu. Też nieraz tak jechałam... :roll:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości