Przeglądarki stron www

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Przeglądarki stron www

Postprzez Tisaja » czwartek, 3 lis 2005, 18:48

Mam tradycyjną-Internet Explorer. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.....ale trochę mi się znudziła. Podobno inne maja jakieś bajerki...... Napewno korzystacie z innych. Podzielcie się proszę wrażeniami (dobrymi i złymi). Mam przed nosem Operę 8.5 i Firefox 1.0.7. Zmieniać,czy zostać przy sprawdzonej?
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez obv » czwartek, 3 lis 2005, 19:05

ja jakis czas temu przerzucilem sie na firefoxa, nie zaluje, mam mniej problemów, strony laduja sie szybciej, duzo opcji, wtyczek, które ułatwiaja surfowanie.
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez r00t » czwartek, 3 lis 2005, 19:11

Ognistego Liska polecam! ...własnie ze względu na wtyczki....
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cushu » czwartek, 3 lis 2005, 20:22

Firefox.. zwierzeco szybkie cudo o niespotykanych mozliwosciach. Ma chyba wszystko to, co opera + setki dodatkow. Wiecej tutaj: https://addons.mozilla.org/extensions/
Jestem tylko ciekaw, kiedy firefox bedzie parzył dla mnie kawę, gdy zrobie sie senny i zamiawial zimny browarek, gdy w gorace letnie popoludnie bede zblizal sie do ulubionego pubu. Bo nie ma co do tego wątpliwości, że kiedyś ktoś go tego nauczy. Pytanie tylko kiedy :)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Tisaja » czwartek, 3 lis 2005, 20:29

He...dzięki....wybór jest prosty. Biorę liska... :D
Jeszcze raz dzięki :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Tisaja » czwartek, 3 lis 2005, 20:31

Aaaa...jeszcze jedno najpierw wyrzucić Explorera, potem, czy zostawić go w spokoju? :oops:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cushu » czwartek, 3 lis 2005, 21:09

TISAJA napisał(a):Aaaa...jeszcze jedno najpierw wyrzucić Explorera, potem, czy zostawić go w spokoju? :oops:


ja bym zostawil, bo czasem mozna zobaczyc napis "wymagana jest przeglądarka Internet Explorer 4.0 i nowsze"
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez chooper » czwartek, 3 lis 2005, 21:28

Aaaa...jeszcze jedno najpierw wyrzucić Explorera, potem, czy zostawić go w spokoju?


Nie tak latwo sie go pozbyc ;)
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » czwartek, 3 lis 2005, 21:32

:P Dzięki..... :P
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez sebamac » piątek, 4 lis 2005, 08:42

Chater_ napisał(a):Polecam Operkę... ;-)

Ja tysh...
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez Tisaja » piątek, 4 lis 2005, 14:29

Wczoraj wieczorkiem zainstalowałam sobie "liska" :P . Trochę poklikałam w nim ,żeby się oswoić (bo dla mnie zmiany w kompie to strrraszna rzecz :girl: :lol: )
Poukładałam sobie troszkę i jest już dobrze- wiem,gdzie co mam ....ale jest dużo możliwości, które nawet nie wiem do czego służą.Ale pewnie z czasem je "oswoję". Jestem zadowolona. :D
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Draxter » piątek, 4 lis 2005, 15:24

Popieram lisek jest OK :)
Avatar użytkownika
Draxter
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 22:00

Postprzez SlaY^ » piątek, 4 lis 2005, 17:21

Chater_ napisał(a):Polecam Operkę... ;-)

Też polecam Operkę :) Jak dla mnie jest bardziej funkconalna i bardziej wygodna niż Lisek.
PS. Dzięki Chaterq, że mnie namówiłeś na Opere :)
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Basketman » piątek, 4 lis 2005, 17:33

Może ktoś tutaj po krótce opisze co ma Lisek czego nie ma Opera? Zastanawiam się nad zmianą..
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Następna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości