Pomysl.....

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Re: Pomysl.....

Postprzez MzK » środa, 2 lis 2005, 23:47

WZT napisał(a):Moj kolega che cos takiego zrobic:
Kupic dysk
kupic do niego obudowe aby mogl go podlaczyc pod kabel usb- i tak dostaje za male pieniadze pojemna dyskietke.... tylko jest pewne male ale... niewie czy jak bedzie cos instalowal to czy pokaze mu sie w opcjach wyboru dysku ten wlasnie dysk jako gotowy do zainstalowania-np. podczas instalowania linuska..... czy cos takiego dzialalo?
Jesli nie to czy jest jakis spoob aby to dzialalo?


Wszystko bedzie ok tzn. Plug&Play, przynajmniej jesli o windeXP chodzi.
Dysk w obudowie (Usb to IDE) wykrywa od razu, podobnie jak pen drive'a. Mozesz go nawet podzielic na partycje, wtedy wykryje ci wszystkie jako osobne dyski E .. F itd.
Ja uzywam Barracude 3,5 extern usb i nie mam z nim zadnych problemow. :D
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Postprzez r00t » czwartek, 3 lis 2005, 19:17

WZT: komputery nie "głupieją" ...robią to co człowiek im każe.... :)

ps. może być
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez sebamac » czwartek, 3 lis 2005, 19:30

Polecam obudowe USB 2.0 oraz dysk twardy 2,5" z notebooka. Za male pieniadze spora dyskietka :)
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość