emu

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

emu

Postprzez RELAX » piątek, 28 paź 2005, 08:01

kawaks : chodza gry z cps1 cps2 i neogeo
a wiecie cos o emu do ps2 i czy wogole pojdzie na piecu
RELAX
 

Postprzez obv » piątek, 28 paź 2005, 13:07

Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez t0mi » wtorek, 1 lis 2005, 13:59

nie pojdzie:] moj kumpel ma dobrego kompa i ma wszystko najnowsze co potrzeba do tego emulatora(biosy,pluginy itd.) i chodzi slabiutko:] w wiekszosci gier laduje sie max do gł. menu a potem zwiecha:] a ten emulator trzyma tylko po to by spr. czy gierka ktora zalatwil dziala w ogole a potem wklada do konsoli :D kup se konsole :D
t0mi
 


Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości