Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » wtorek, 1 lis 2005, 12:26

olkakg napisał(a):
WZT napisał(a):
NataliaW napisał(a):Olu:
Ty masz parę oczów i ona ma
Ty masz dwie rece i ona ma
Ty masz usta i ona ma
Ty masz dwie nogi i ona ma
Ty masz nos i ona ma...
i jeszcze by się znalazło sporo podobieństw...

Czyli jesteście jak 2 krople wody.... :P


czyli dzieki nie ocenionej pomocy Nat6ali wychodzi nato ze spotkalas swoaj blizniaczke.A tylko dzieki mnie i Natali dowiedzialas sie ze masz blizniaczke zamian oczekujemy wysokiego wynagrodzenia! :P :P :P :P


:glupek: eh.. jasne... :zdziwko: a jak wyjaśnicie to, że Kasia urodziła sie miesiąc po mnie? :P :twisted:

ty bylas wczesniakiem a ona nie :lol:
chce udzialu w zyskach
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez groszeq » wtorek, 1 lis 2005, 13:02

Na bliźniaczki to wy nie wyglądacie :lol: Ale jak siostry... czemu nie!! :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Olcia » wtorek, 1 lis 2005, 13:04

WZT napisał(a):wyjasnienie bedzie Ciebie dodatkowo kosztowac.....
ALe co tam :
Napewno padlas ofiara zbiorowej konspiracji i i dlatego masz inaczej wpisane w aktach-zapewnie jak zaczniesz pracowac dla Polskiej Sekcji 2(czyli nasz Polski wywiad) to zeby Ciebie tak szybko nie znalezli i twej rodziny.....zadowolona ?


nie? :|
bosz... już nic więcej nie chce wiedzieć... :lol: za dużo informacji jak na jeden dzień... :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez RaCiK » wtorek, 1 lis 2005, 16:12

Fajne fotki, ale niestety muszę przyznać, że nie jesteście aż tak piękni jak ja :P . Oto dowód:
Obrazek
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez szwagier » wtorek, 1 lis 2005, 17:54

albo ja juz mam zwidy albo nie wiem czy ja widze w tle magazyn minimala ? ;/ :lol:
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » wtorek, 1 lis 2005, 18:12

też mi sie wydje ze to magazyn minimala 8)
Racik? przyznawaj sie :P
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez groszeq » wtorek, 1 lis 2005, 20:15

Albo sie przyznajesz, alebo... wszynamy dochodzenie :lol:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » wtorek, 1 lis 2005, 21:00

A ja tam wiem że to napewno magazyn minimala... :D :P :wink:
Nie wiedziałam, że w minimalu pracują takie śmieszna stworki... :lol:
Mariol
 

Postprzez Werner » wtorek, 1 lis 2005, 21:06

Robi się coraz ciekawiej :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Werner
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 24 paź 2005, 20:10
Lokalizacja: Festung Kolberg

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 1 lis 2005, 21:13

RaCiK napisał(a):Fajne fotki, ale niestety muszę przyznać, że nie jesteście aż tak piękni jak ja :P . Oto dowód:

Zgadza się, pobiłeś nas wszystkich :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » wtorek, 1 lis 2005, 21:14

bosz... Artur.. jak Cie ostatnio widziałam to... byłeś jeszcze..ee... normalny.. :P
jak ten MiniMal zmienia ludzi.. :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » wtorek, 1 lis 2005, 21:16

olkakg napisał(a):bosz... Artur.. jak Cie ostatnio widziałam to... byłeś jeszcze..ee... normalny.. :P
jak ten MiniMal zmienia ludzi.. :twisted:

Aż strach pomyśleć jak Artur będzie wyglądał za np. 3 tygodnie... :lol:
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron