WZT napisał(a):a tam panikujesz dziewczyno.....
TO tylko cos okolo 300 km....
napewno czegos sie nauczysz w tym miescie Kopernika....
Panikuję? Ty mnie panikującej nie widziałeś
30 minut przed maturą ustną z polskiego
to był szczyt moich mozliwości jesli chodzi o panikowanie
Teraz tylko stwierdziłam fakt ... pewnie po tygodniu (no może dwóch) będę zadowolona, uśmiechnięta itd.
Muszę tylko pokonać strach, który zawsze towarzyszy nawet najmniejszym zmianom w moim życiu i wchodzeniu w nowe środowisko
Ale jestem dobrej myśli
Gdyby tylko nie ten brak netu




kiedy te dni uciekly 