studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » sobota, 29 paź 2005, 23:23

WZT napisał(a):a tam panikujesz dziewczyno.....
TO tylko cos okolo 300 km....
napewno czegos sie nauczysz w tym miescie Kopernika....


Panikuję? Ty mnie panikującej nie widziałeś :lol: 30 minut przed maturą ustną z polskiego --> to był szczyt moich mozliwości jesli chodzi o panikowanie :P
Teraz tylko stwierdziłam fakt ... pewnie po tygodniu (no może dwóch) będę zadowolona, uśmiechnięta itd. :D Muszę tylko pokonać strach, który zawsze towarzyszy nawet najmniejszym zmianom w moim życiu i wchodzeniu w nowe środowisko ;/ :P

Ale jestem dobrej myśli :spoko:
Gdyby tylko nie ten brak netu :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » sobota, 29 paź 2005, 23:32

WZT napisał(a):napewno jakas inna rozrywke sobie znajdziesz .... nauka


:shock: :lol: :lol: ...... no jest to zawsze jakieś pasjonujące zajęcie na samotny i zimny wieczór :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Peny » niedziela, 30 paź 2005, 09:30

NataliaW napisał(a):Czuje, że wypoczywać to ja będe jak wróce do Łodzi.... :wink:

Bo w łodzi nie potrafią sie bawic, poza tym nie masz z kim pic :lol: :P
Natalka, jak sie czujesz? :oops: :)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Thomi » poniedziałek, 31 paź 2005, 08:10

Po wczorajszym dniu wykładów (ćwiczenia z makroekonomi... później 3h ćw. matma i 5 wykładu z matmy) sieka :/ wróciłem do K-g, odwiedzić rodzinke :D
Avatar użytkownika
Thomi
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:02
Lokalizacja: 3city

Postprzez Agnes » poniedziałek, 31 paź 2005, 13:28

jutro juz powrot do Gdanska.... :( kiedy te dni uciekly :oops: :oops: :?
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 31 paź 2005, 13:44

Agnes napisał(a):jutro juz powrot do Gdanska.... :( kiedy te dni uciekly :oops: :oops: :?
no właśnie.... eh...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Agnes » poniedziałek, 31 paź 2005, 17:49

pastor napisał(a):przerwa swiateczna hyh ale nie dla umyslu... :twisted: :twisted: :twisted:


pieknie ujete,,,, tzn nie wiem czy mamy to samo na mysli--> 5 zaleglych prac mam , przez ta prace dodatkowa....nom jedna prace w sumie juz koncze...no coz zamiast cieszyc sie Kolobrzegiem wiekszosc czasu spedzilam przy ksiazkach :( :P
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » wtorek, 1 lis 2005, 12:05

Agnes napisał(a):
pastor napisał(a):przerwa swiateczna hyh ale nie dla umyslu... :twisted: :twisted: :twisted:


pieknie ujete,,,, tzn nie wiem czy mamy to samo na mysli--> 5 zaleglych prac mam , przez ta prace dodatkowa....nom jedna prace w sumie juz koncze...no coz zamiast cieszyc sie Kolobrzegiem wiekszosc czasu spedzilam przy ksiazkach :( :P

to sa po prostu studia
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości