olkakg napisał(a):to teraz czas na mnie
Fajna fotka, ładnie na niej wyszłyście obie

WZT napisał(a):NataliaW napisał(a):Olu:
Ty masz parę oczów i ona ma
Ty masz dwie rece i ona ma
Ty masz usta i ona ma
Ty masz dwie nogi i ona ma
Ty masz nos i ona ma...
i jeszcze by się znalazło sporo podobieństw...
Czyli jesteście jak 2 krople wody....
czyli dzieki nie ocenionej pomocy Nat6ali wychodzi nato ze spotkalas swoaj blizniaczke.A tylko dzieki mnie i Natali dowiedzialas sie ze masz blizniaczke zamian oczekujemy wysokiego wynagrodzenia!![]()
![]()
![]()
eh.. jasne...
a jak wyjaśnicie to, że Kasia urodziła sie miesiąc po mnie?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości