Gierca qL

oswald napisał(a):1280x800 2xAA 4xAF + HDR
?Owee napisał(a):oswald napisał(a):1280x800 2xAA 4xAF + HDR
co to za rozdzielczosc dzika i WTF is HDR?
oswald napisał(a):rozdzielczosc taka bo taki ekran... 17" 16:10 1440x900...niestety niewiele gier ma obsluge takiej rozdzielczosci... ale do codziennego uzytkowania ciezko mi sie teraz uzywa standardowej 17" 1280x1024
!
czas na przesiadke na jakiegos 6800 lub 6800gtUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości