
Niestety porzucił mnie dla Katie Holmes
)


WZT napisał(a):kurczaczek napisał(a):Tak groszku Budyn jest ładniejszy od Toma
Poza tym nie wiem czy wiesz ale my sie znamy (w sensie Ja i Ty)
a wiesz Kurko droga ze ja Ciebie tez znam?![]()
![]()
![]()
![]()
Skąd 
Mariol napisał(a): Jak wszyscy groszeq przechodzi etap dokształcania się... <wyniki ocenzurowano...>
Zdjęcia całkiem fajne. Może jeszcze jakieś? 
groszeq napisał(a):kurczaczek napisał(a):
Poza tym nie wiem czy wiesz ale my sie znamy (w sensie Ja i Ty)
Naprawdę się znamyA skąd???

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości