
i MADAGASKAR

NataliaW napisał(a):Wieczór w saksofonie przy soczkach bananowych i pepsi..... ihaaaa....

WZT napisał(a):Suzy napisał(a):... domóweczka i oczywiście - Latrynka ...
Wiem widzialem i fajnie nawet bylo!
Nawet bylo bardzo mroczno!
Pozdrowionka dla wsztystkich ktorych tam widzialem i poznalem
... a więc do następnego, dłuższego "razu" 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości