:D:D:D
Tym bardziej , ze mojej grupie udalo sie troche pokombinowac takze nie jest zle , jest smerfnie!


Agnes napisał(a):no nareszcie w domku:) ajjj ale sie stesknilam![]()
jak dobrze zjesc normalny obiadek
![]()
pozdro all
![]()
![]()
a tak ogolnie to na uczelni-->wiele zaleglych prac uffffffffff to dlatego ze zaczelam pracowac![]()

wielkie pakowanie i początki walki z uzaleznieniem od internetu
przyzwyczajanie się do nowego miejsca ... jeszcze z bratnią duszą
początek samodzielności i tęsknoty
Ciężka sprawa 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości